ERL071R1000GKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL071R1000GKEK500
JLCPCB Part #
C3387451
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors