ERL071M8000GKEK500
MFR.Part #
ERL071M8000GKEK500
JLCPCB Part #
C3388017
Description
-65℃~+175℃ 1.8MΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors