ERL071K8200FKEK500
MFR.Part #
ERL071K8200FKEK500
JLCPCB Part #
C3558974
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors