ERL071K6000GKEK500
MFR.Part #
ERL071K6000GKEK500
JLCPCB Part #
C3541175
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors