ERL071K5000GKEA500
MFR.Part #
ERL071K5000GKEA500
JLCPCB Part #
C3392608
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors