ERL071K1000GKEB500
MFR.Part #
ERL071K1000GKEB500
JLCPCB Part #
C3502792
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors