ERL0719K600FKEK500
MFR.Part #
ERL0719K600FKEK500
JLCPCB Part #
C3476399
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors