ERL0715R400FKEB500
MFR.Part #
ERL0715R400FKEB500
JLCPCB Part #
C3412184
Description
-65℃~+175℃ 15.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors