ERL0715M000JNR6101
MFR.Part #
ERL0715M000JNR6101
JLCPCB Part #
C3356402
Description
-65℃~+175℃ 15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors