ERL0715K000GKEA500
MFR.Part #
ERL0715K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3441481
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors