ERL0713K000GKEB500
MFR.Part #
ERL0713K000GKEB500
JLCPCB Part #
C3560516
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors