ERL0712K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0712K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3506772
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors