ERL07124R00FKEK500
MFR.Part #
ERL07124R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3455494
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors