ERL07120R00GKEB500
MFR.Part #
ERL07120R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3353452
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors