ERL0710M000FKEB500
MFR.Part #
ERL0710M000FKEB500
JLCPCB Part #
C3520395
Description
-65℃~+175℃ 10MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors