ERL0710K200FKEK500
MFR.Part #
ERL0710K200FKEK500
JLCPCB Part #
C3385756
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors