ERL058R4500FKEB500
MFR.Part #
ERL058R4500FKEB500
JLCPCB Part #
C3444386
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.45Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors