ERL057K6800FKEB500
MFR.Part #
ERL057K6800FKEB500
JLCPCB Part #
C3460853
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors