ERL0562K000GKEA500
MFR.Part #
ERL0562K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3421378
Description
-65℃~+175℃ 125mW 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors