ERL055R6200FKEK500
MFR.Part #
ERL055R6200FKEK500
JLCPCB Part #
C3377923
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors