ERL055R1100FKEB500
MFR.Part #
ERL055R1100FKEB500
JLCPCB Part #
C3433929
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.11Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors