ERL055K1100FKEA500
MFR.Part #
ERL055K1100FKEA500
JLCPCB Part #
C3361250
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors