ERL0551K100FKEB500
MFR.Part #
ERL0551K100FKEB500
JLCPCB Part #
C3485480
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors