ERL0549K900FKEA500
MFR.Part #
ERL0549K900FKEA500
JLCPCB Part #
C3514396
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors