ERL05432K00FKEB500
MFR.Part #
ERL05432K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3503420
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors