ERL053M9000JNEK500
MFR.Part #
ERL053M9000JNEK500
JLCPCB Part #
C3505701
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.9MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors