ERL053M9000GNEK500
MFR.Part #
ERL053M9000GNEK500
JLCPCB Part #
C3354587
Description
-65℃~+150℃ 125mW 3.9MΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors