ERL053K1600FKEA500
MFR.Part #
ERL053K1600FKEA500
JLCPCB Part #
C3498098
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors