ERL0527R000GKEA500
MFR.Part #
ERL0527R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3498000
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors