ERL0527K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0527K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3426949
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors