ERL0520M000JNBF37
MFR.Part #
ERL0520M000JNBF37
JLCPCB Part #
C3469750
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors