ERL0520M000GNEK500
MFR.Part #
ERL0520M000GNEK500
JLCPCB Part #
C3517865
Description
-65℃~+150℃ 125mW 20MΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors