ERL051K8200FKEK500
MFR.Part #
ERL051K8200FKEK500
JLCPCB Part #
C3373489
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors