ERL051K4000FKEB500
MFR.Part #
ERL051K4000FKEB500
JLCPCB Part #
C3399912
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors