ERL051K3000GKEK500
MFR.Part #
ERL051K3000GKEK500
JLCPCB Part #
C3549503
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors