ERL05160K00GKEB500
MFR.Part #
ERL05160K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3474227
Description
-65℃~+175℃ 125mW 160kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors