ERL0511R000GKEK500
MFR.Part #
ERL0511R000GKEK500
JLCPCB Part #
C3401580
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors