ERL0511M000GNEK500
MFR.Part #
ERL0511M000GNEK500
JLCPCB Part #
C3404359
Description
-65℃~+150℃ 11MΩ 125mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors