ERL05118K00FKEK500
MFR.Part #
ERL05118K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3379671
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors