ERL05110R00GKEA500
MFR.Part #
ERL05110R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3508782
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors