ERL0510R000GKEA500
MFR.Part #
ERL0510R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3461667
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors