ERC7045K300FKEK500
MFR.Part #
ERC7045K300FKEK500
JLCPCB Part #
C3475886
Description
-65℃~+175℃ 45.3kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS