ERC70392R00FEEB500
MFR.Part #
ERC70392R00FEEB500
JLCPCB Part #
C3509200
Description
-65℃~+175℃ 392Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS