ERC7022R600FKEK500
MFR.Part #
ERC7022R600FKEK500
JLCPCB Part #
C3474290
Description
-65℃~+175℃ 22.6Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS