ERC6595K300FEEB500
MFR.Part #
ERC6595K300FEEB500
JLCPCB Part #
C3579012
Description
-65℃~+175℃ 500mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS