ERC655K6200BHEB500
MFR.Part #
ERC655K6200BHEB500
JLCPCB Part #
C3486782
Description
-65℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS