ERC6547R000BHEK500
MFR.Part #
ERC6547R000BHEK500
JLCPCB Part #
C3468490
Description
-65℃~+175℃ 47Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS