ERC653K4000FKEK500
MFR.Part #
ERC653K4000FKEK500
JLCPCB Part #
C3531566
Description
-65℃~+175℃ 3.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS