ERC65200R00BHEB500
MFR.Part #
ERC65200R00BHEB500
JLCPCB Part #
C3542343
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS