ERC6515K000FHEB500
MFR.Part #
ERC6515K000FHEB500
JLCPCB Part #
C3435297
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS